« Всі Події

Актуальна презентація книг з історії України: “Правда про історію українських земель”

2 Листопада o 12:00 - 15:00

Актуальна презентація книг з історії України:  ” ПРАВДА ПРО ІСТОРІЮ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ”

Час початку презентації: 2 листопада 2017 р.

Початок: 12-00.

Учасники

1.Ставнійчук Марина Іванівна   — український юрист, кандидат юридичних наук (1999), Заслужений юрист України (2002). Голова правління Громадського об’єднання “За демократію через право”, віце – президент всесвітнього форуму українських юристів .

2.Кульчицький Станіслав Владиславович   — доктор історичних наук, професор, завідувач відділу історії України 20-30-х рр. ХХ ст. Інституту історії України Національної академії наук України. Автор численних досліджень з історії України XIX—XX століть. Голова оргкомітету по створенню шеститомного видання”Україна: хронологія розвитку”

3.Відейко Михайло Юрійович – доктор історичних наук, автор книги англійською мовою, “Від трипілля до Русі” ( що презентується).

4. Горобець Віктор Миколайович — доктор історичних наук, дослідник середньовічної та ранньомодерної історії України . Автор історичної енциклопедії ” Україна хронологія розвитку: на порозі нового часу.Від люблінської унії до кінця 19 століття”( що презентується).

5.Олександр Васильович Афонін  — український громадський діяч у сфері книговидання, член Комітету з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року» голова “Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів”

6. Богун Людмила Іванівна-керівник  “БЛАГОДІЙНОГО  ФОНДУ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА”.

7. Шарандіна Ольга Олександрівна-виконавчий директор громадського об”єднання ” Славетна Україна”

КНИГИ ЩО ПРЕЗЕНТУЮТЬСЯ :

1. Історична енциклопедія ” Україна хронологія розвитку: на порозі нового часу.Від люблінської унії до кінця 19 століття” – керівник редакційної групи С. Кульчицький , М. Горобець-автор книги.

2. “Від трипілля до Русі” (англійською мовою), автор доктор історичних наук М.Відейко.

Сьогодні коли дуже багато спекуляцій, як в середині, так і зовні України на тему історії українських земель, конче необхідний  об”єктивний погляд на непрості питання які хвилюють, а інколи і розколюють суспільство. Дуже важливо, щоб ці відповіді давали фахівці своєї справи, визнані не тільки в Україні, а і за її межами. Беззаперечно такими є провідні вчені -історики, які приймають участь в оголошеній презентації.

Знання історії України безумовно сприяє об”єднанню всіх українців незалежно від їх місця проживання, національності, віросповідання,соціального статусу. А тільки об”єднавши зусилля можна досягти позитивних результатів в розбудові держави.

Оргкомітет.

Контакти: тел.050-386-39-68