• Ця подія минула.

Виставково-освітній проект «Шляхами древніх світів»

1 Липень, 2015 o 15:00 - 1 Серпень, 2016 o 18:00

Виставка «Світ Трипілля» була організована спільно з благодійним фондом «Платар. Пам’яті Сергія Платонова». У галереї Острозької академії виставлено близько 200 предметів давньої доби української історії, які ілюструють суспільний, економічний та духовний устрій пращурів українців. Посуд, зооморфна та антропоморфна пластика, інструменти, мідна, кам’яна і кістяна зброя, моделі храмів і ще чимало доказів того, що українська культура має кількатисячолітню історію, тепер доступні для студентів Острозької академії.

За словами організаторів, деякі вироби унікальні і не мають аналогів серед знайдених за останні сотні років. Глиняні моделі будівель, наприклад, датуються V-IV тисячоліттям до н. е. Їх могли використовувати в обрядах, пов’язаних з будівництвом, зокрема, з будівництвом храмів. Аналоги таких споруд і символіка, що їх оздоблює, зустрічаються хіба що в давній архітектурі Єгипту та Месопотамії V-II тисячоліття до н. е.

Виставка «Світ Трипілля» у Мистецькій галереї Острозької академії триватиме до кінця навчального року, а відвідати її можна з понеділка по п’ятницю, з 15:00 до 18:00. У суботу і неділю — за попереднім замовленням.

1 Липень, 2015 o 15:00
1 Серпень, 2016 o 18:00
Категорія події:

Мистецька галерея, НаУ “ОА”

Організатори

Благодійний фонд “Платар”