« Всі Події

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

8 Березня o 08:00 - 6 Квітня o 17:00

Факультет міжнародних відносин Національного університету “Острозька академія” запрошує школярів загальноосвітніх шкіл взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин для школярів.

Олімпіада складатиметься з двох етапів. Перший передбачає онлайн-тестування з історії (історія України), другий – онлайн-тестування та виконання завдань з англійської мови.

Для участі в олімпіаді до 23.03.2017 на електронну скриньку kafedra.mv@oa.edu.ua необхідно надіслати заявку, в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону.

З питаннями можна звертатись від 9.00 до 17.00 за телефоном +380-96-77-53-058, Наталія Володимирівна.

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті www.olimp.oa.edu.ua.

Перший етап олімпіади проходитиме 25-26 березня у вигляді онлайн-тестування з історії України.

Другий етап олімпіади (онлайн-тестування та виконання завдань з англійської мови) відбуватиметься 8-9 квітня 2017 року.

Переможці олімпіади 21 квітня будуть нагороджені дипломами та призами в Острозькій академії.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Острозької академії на церемонії нагородження переможців!

8 Березня o 08:00
6 Квітня o 17:00