• Ця подія минула.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії Острозької академії

8 Листопад, 2016 o 09:00 - 17 Листопад, 2016 o 23:55

Національний університет «Острозька академія», з нагоди відзначення 440-ї річниці заснування, запрошує учнів 10-11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії Острозької академії.

Метою проведення олімпіади є:

• залучення школярів до відзначення 440-річчя першого вищого навчального закладу України та Східної Європи — Острозької слов’яно-греко-латинської академії, що, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 лютого 2016 року № 971-VIII, відбувається на державному рівні;
  • поглиблення знань учнів з історії України XVI-XVII століть та підготовка до ЗНО;
  • національно-патріотичне виховання молоді.

Реєстрація учасників триває до 8 листопада 2016 року.

Для участі необхідно:

• створити та заповнити обліковий запис користувача на сайті http://olimp.oa.edu.ua;
  • зареєструватися на курс «Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії Острозької академії»;
  • отримати підтвердження реєстрації на свою електронну скриньку.

Олімпіада проводиться у вигляді інтернет-тестування. Усього тест містить 44 запитання, кожне з яких оцінюється у 10 балів. Максимально учасник зможе отримати 440 балів. Тестування буде доступним з 9:00 8 листопада до 23:59 17 листопада. Кожен учасник буде мати тільки одну спробу проходження тесту. Максимальний час виконання завдань – 30 хвилин.

Довідкові матеріали для підготовки розміщено на сайті http://vstup.oa.edu.ua

Переможці інтернет-олімпіади отримають сертифікати та цінні подарунки. Оголошення результатів та урочисте нагородження переможців відбудеться 24 листопада 2016 року в Національному університеті «Острозька академія»

Запрошуємо школярів перевірити свої знання з історії найстарішого вищого навчального закладу в Східній Європі — Острозької академії.

Контактна особа:

Яна Вакуленко