« Всі Події

Всеукраїнський конкурс «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра»

23 Жовтень, 2017 o 08:00 - 26 Лютий, 2018 o 19:00

До участі запрошуються учні та вихованці загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів України. Конкурс проводиться за такими напрямами:  видатні постаті закордонного українства;  внесок закордонного українства в розбудову української державності;  українські організації за кордоном;  роль закордонного українства у розвитку світової культури. Конкурсні роботи можна подавати у номінаціях:
краще наукове есе;
кращий учнівський твір;
краща публікація в друкованих ЗМІ;
краща наукова робота.
Роботи на конкурс приймаються до 26 лютого 2018 року за адресою оргкомітету (35800, Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія», факультет міжнародних відносин, Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина, оргкомітет конкурсу). Усі учасники конкурсу будуть відзначені дипломами, сертифікатами та пам’ятними подарунками. По завершенню конкурсу планується проведення молодіжного наукового симпозіуму з питань дослідження закордонного українства, урочисте нагородження переможців в стінах Національного університету «Острозька академія» – першого вищого навчального закладу України та Східної Європи.
Для участі в конкурсі необхідно надіслати:  анкету-заявку встановленого зразка;  письмову роботу, публікацію (примірник газети, журналу тощо).
За довідками звертатися за адресою: ohloblyn@oa.edu.ua

23 Жовтня o 08:00
26 Лютий, 2018 o 19:00

Міністерство освіти і науки України, Українське історичне товариство, Інститут досліджень української діаспори та факультет міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія»