« Всі Події

Всеукраїнський конкурс філософсько-культурологічного есе

17 Жовтня o 08:00 - 3 Листопада o 17:00

Національний університет «Острозька академія»

Кафедра культурології та філософії

Запрошує учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та студентів коледжів й професійно-технічних училищ, а також студентів вищих учбових закладів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі філософсько-культурологічного есе

Конкурс проводиться традиційно в рамках відзначення Всесвітнього дня філософії за регламентом ЮНЕСКО

Цього року традиційний круглий стіл, який відбудеться в НУ «Острозька академія» з нагоди Дня філософії, буде присвячено 295-річчю з дня народження Григорія Сковороди.

Темою есе пропонуємо вибрати один із запропонованих висловів:

Як сіль без смаку, як колір без природного свого духу, а око без зіниць, так несродна діяльність завжди чогось-то тайного позбавлена. Але це тайне і є голова, а називається грекою το πρεπον, краса, і не залежить від науки, але наука від нього.

Байки Харківські

Премудрості справа в тому полягає, щоб зрозуміти те, в чому щастя – ось праве крило, а чеснота трудиться знайти…ось і ліве. Без цих крил ніяким чином не можна вирватись і взлетіти до благополуччя. Премудрість – як гостродальнозряче орлине око, а чеснота – як мужні руки з легкими оленячими ногами. Це божественне подружжя живо зображене цією байкою.

Розмова п’яти путників про істинне щастя

Якщо в твоєму домі скарб заритий, а ти про те не знаєш, слово в слово, як би його і не бувало. Отож, пізнай самого себе, віднайти себе самого і знайти людину – це все одне означає.

Наркіс: розмова пізнай самого себе

Есе слід подати на кафедру культурології та філософії  НаУОА

(вул. Семінарська 2, м. Острог, Рівненська обл. 35800) або надіслати

на e-mail kulturaoa@gmail.com

до 3 листопада 2017 року

Переможці у конкурсі отримають цінні призи,

А найкращі есе будуть опубліковані на сайті www. kulturolog.org.ua

За додатковою інформацією звертайтеся:

+38 098 781 47 64 – Шляхова Ольга Анатоліївна

Важлива інформація

• Титульний аркуш оформлюється за поданим зразком (Додаток 1)
  • Об’єм есе – 2-3 ст. друкованого тексту (А4, поля – 2 см, шрифт – 14, інтервал – 1,5).
  • Для зручності подальшої комунікації, усіх учасників конкурсу просимо заповнити анкету (Додаток 2), і надіслати її разом з есе на зазначену адресу.

Увага! Під час оцінювання, учасників буде розділено на дві категорії: студенів і школярів.  Переможці будуть визначені та відзначені окремо у кожній категорії.

Додатки

17 Жовтня o 08:00