« Всі Події

7 Грудень, 2017 o 08:00 - 25 Січень, 2018 o 17:00

Шановні колеги!

У 2017 році українській дипломатії виповнюється 100 років. 22 грудня 1917 року Володимир Винниченко та Олександр Шульгин підписали акт про заснування Генерального секретаріату міжнародних справ – першого українського Міністерства закордонних справ у ХХ сторіччі. Ця подія, по суті, є відправною точкою для відліку історії професійної діяльності українських дипломатів. Зовнішньополітична служба завжди відігравала важливу роль в історії нашої держави, а її розбудова та вдосконалення є пріоритетним напрямком розвитку України на сучасному етапі.

З метою гідного відзначення цієї дати, збереження історичної пам’яті, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, факультет міжнародних відносин та Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» оголошують Всеукраїнський конкурс «100-річчя української дипломатії: минуле, сьогодення, перспективи» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Форма роботи – есе. У своїх працях школярі можуть висвітлити розвиток української дипломатії за 100-річчя, розкрити вклад окремих осіб у розвиток української дипломатії, діяльність перших дипломатичних представництв, перспективи розвитку публічної та культурної дипломатії, окреслити своє розуміння перспектив розвитку зовнішньої політики України, розповісти про цікаві факти з історії міжнародних відносин та дипломатії України в ХХ – ХХІ століттях.

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ:

робота виконується в текстовому редакторі Microsoft Word;

стиль Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5;

поля по 2 см. з кожної сторони;

вирівнювання по ширині;

обсяг есе може становити від 5 до 8 сторінок А4.

Участь в конкурсі є безкоштовною. Кожен учасник може подати не більше однієї авторської роботи.

Конкурс проводиться з 22 грудня 2017 року по 22 січня 2018 року. Роботи та заявку учасника (згідно з Додатком 1) слід надсилати за адресою: факультет міжнародних відносин, Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800.

До складу журі входять представники професорсько-викладацького складу факультету міжнародних відносин НаУОА та члени Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина.

Результати конкурсу будуть підведені у лютому 2018 року. Переможці будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та цінними подарунками, учасники, що не посіли призові місця, одержать сертифікати про участь, а також заохочувальні призи за найбільш креативні, творчі, оригінальні роботи.

За довідками та з додатковими питаннями можна звертатись за електронною адресою Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина: ohloblyn@oa.edu.ua, а також до деканату факультету міжнародних відносин (dekanat.mv@oa.edu.ua) та до Назара Мартинюка (голова Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина, nazar.martyniuk@oa.edu.ua).

dodatok1

7 Грудня o 08:00