• Ця подія минула.

Захист дисертації Августюк Марії Миколаївни

6 Жовтень, 2016 o 13:00 - 15:30

У четвер, 6 жовтня о 13:00 год. відбудеться захист дисертаційної роботи Августюк Марії Миколаївни на тему: «Ілюзія знання в метакогнітивному моніторингу навчальної діяльності студентів ВНЗ» представленої на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія».

Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Каламаж Руслана Володимирівна.

Офіційні опоненти: Хомуленко Т.Б., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди); Оксентюк Н.В., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри суспільних дисциплін (Національний університет водного господарства та природокористування).

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради К 48.125.03  О.В. Матласевич

6 Жовтень, 2016
Час:
Категорія події:

зала засідань вченої ради, НаУ “ОА”

Спеціалізована вчена рада НаУОА