• Ця подія минула.

Захист дисертації Довгалюка Тараса Анатолійовича

6 Жовтень, 2016 o 10:00 - 12:30

У четвер, 6 жовтня о 10:00 год. відбудеться захист дисертаційної роботи Довгалюка Тараса Анатолійовича на тему: «Психологічні механізми оптимізації метапам’яті студентів ВНЗ в умовах проактивної інтерференції» представленої на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія».

Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Пасічник Ігор Демидович.

Офіційні опоненти: Хомуленко Т.Б., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди); Власюк Д.П., кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та соціальної психології (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради К 48.125.03  О.В. Матласевич

6 Жовтень, 2016
Час:
Категорія події:

Спеціалізована вчена рада НаУОА

зала засідань вченої ради, НаУ “ОА”