• Ця подія минула.

15 Лютий, 2015 o 08:00 - 25 Вересень, 2016 o 17:00

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС «ЛОГО святкування 440-річчя Національного університету «Острозька академія»

Національний університет «Острозька академія» оголошує конкурс на визначення ЛОГОТИПУ святкування 440-річчя закладу.

Мета конкурсу — створення унікального ЛОГО, що сприятиме утвердженню іміджу Острозької академії як першого вищого навчального закладу України та Східної Європи, приверне увагу громадськості до заходів по відзначенню її 440-річного ювілею.

Учасники конкурсу: у конкурсі можуть брати участь автори, незалежно від професійного рівня та віку.

Вимоги до запропонованих логотипів:

— оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, які будуть відображати мету Конкурсу;

— унікальний, оригінальний, графічний елемент;

— кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному вигляді);

— письмове пояснення значення використання кольорів та графічних елементів;

— допустимий формат файлів: png, tif, eps, pdf, cdr, ai

— вимоги до графічного файлу: 300 dpi, CMYK.

Конкурсна пропозиція має містити:

— слоган, який може бути реалізований в логотипі (контекстно).

Винагородою у цьому конкурсі є:

1) Викристання логотипу в інформаційній кампанії по відзначенню 440-річного ювілею НаУОА

2) Грошова премія у розмірі 1000 гривень

Етапи конкурсу:

— конкурс оголошується з 15 лютого 2015 року до 25 вересня 2016 року;

— 26 вересня 2016 року оргкомітет з відзначення 440-річчя Національного університету «Острозька академія», за результатами голосування, обере найкращий логотип.

Роботи конкурсу надсилати на електронну адресу: osa@oa.edu.ua.

15 Лютий, 2015 o 08:00
25 Вересень, 2016 o 17:00