• Ця подія минула.

Конкурс на кращий гімн Національного університету «Острозька академія»

1 Вересень, 2016 o 08:00 - 25 Вересень, 2016 o 17:00

Положення про конкурс

на кращий гімн Національного університету «Острозька академія»

Метою проведення конкурсу є пропагування величної історії та сучасної місії університету, єднання студентів та працівників в усвідомленні власної причетності до збереження непересічної спадщини та творення майбутнього Острозької академії.

Завдання конкурсу: написання тексту та музики гімну Острозької академії як складової символіки університету.

Організаторами конкурсу є ректорат Національного університету «Острозька академія», Культурно-мистецький центр та Братство спудеїв.

Змагання проводиться в рамках відзначення 440-річчя Національного університету «Острозька академія». Текст та музика гімну можуть створюватися як індивідуально, так і у складі творчих колективів з дотриманням таких вимог:

• До участі у конкурсі допускаються україномовні тексти, покладені на музику, а за бажанням — аудіо- та відеозаписи пропонованих гімнів;

• Гімн повинен бути музично-поетичним твором урочистого характеру, що має цілісний композиційний характер, чітку ідейність;

• Зміст тексту повинен відображати історію Острозької академії як першого вищого навчального закладу Східної Європи, а також підкреслювати її непересічну роль у сучасному культурно-освітньому просторі;

• Пропонований гімн обов’язково повинен бути авторським, не містити плагіату, відповідати морально-естетичним зразкам.

Обмежень щодо участі в конкурсі немає.

Роботи та заповнені заявки учасників (бланк додається) необхідно подати не пізніше 25вересня  2016 р.

Участь у конкурсі означає згоду авторів на подальше використання їх твору, а також — можливе редагування чи аранжування.

Журі конкурсу призначається Оргкомітетом та складається із осіб, компетентних у музичній, поетичній сферах, питаннях сценічної культури та pr-менеджменту. Рішення журі є остаточним та перегляду чи оскарженню не підлягає.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня університету у жовтні 2016 р.

Переможець конкурсу (учасник чи творча група) отримає грошову премію.

Заява учасника конкурсу

на кращий гімн спудеїв Острозької академії

1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника/усіх учасників творчої групи. Творча назва авторського колективу чи псевдонім (якщо є).

2. Назва твору.

3. Характеристики поданої роботи: електронний варіант, роздрукований документ, аудіо- чи відеозапис; необхідність інструментального супроводу чи фонограми «мінус», вокал — соло чи хорове виконання і т.п.

4. Інформація про авторів: факультет, група, рік народження, фото (електронний варіант або роздруковане), е-mail, моб. телефон.

5. Ця заява є свідченням свідомого рішення подати мою/нашу творчу роботу на конкурс із можливістю подальшого безперешкодного її використання спудеями та співробітниками Національного університету «Острозька академія», а за необхідності — і редагування, обробки, та аранжування. З Положенням про конкурс ознайомлений/ознайомлені.

1 Вересень, 2016 o 08:00
25 Вересень, 2016 o 17:00