• Ця подія минула.

Конкурс на стажування в рамках програми Erasmus+ в Зеленоґурському університеті (Польща)

1 Жовтень, 2016 - 31 Жовтень, 2016

Для студентів спеціальностей «Культурологія», «Філософія»

Cтажування (5 місяців) в рамках програми Erasmus+ в Зеленоґурському університеті (Польща)

Вимоги до кандидатів

Маґістеріум

1. Студент(-ка) маґістеріуму спеціальностей «Культурологія», «Філософія»
  2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.
  3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника(можна завантажити на офіційному сайті НаУОА або отримати в деканаті гуманітарного факультету)
  2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента маґістеріуму спеціальності «Культурологія» або «Філософія» із вказаним середнім балом диплому бакалавра. У довідці потрібно вказати також бал за іспит (залік) із англійської та/або польської мови.
  3. Додаткові документи, які засвідчують активну громадську, наукову діяльність апліканта.

Примітка: при потребі для учасників конкурсу буде проведено тест з англійської та/або польської мови для підтвердження знань.

Документи подавати в деканат гуманітарного факультету.

Термін подачі документів: до 31.10.2016 р.

1 Жовтень, 2016
31 Жовтень, 2016