« Всі Події

Конференція “Лінгвокогнітивні та соціокультурні аспекти комунікації”

19 Жовтня o 08:00 - 17:00

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

Міжнародної науково-практичної заочної конференції

„ЛІНГВОКОГНІТИВНІ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНІ АСПЕКТИ КОМУНІКАЦІЇ”

Тематичні напрямки:

1. Лінгводидактика та соціолінгвістика.
  2. Когнітивна лінгвістика та прагматика.
  3. Проблеми лінгвістики тексту та дискурсу.
  4. Фонетична, лексична та граматична системи мови та методи їх досліджень.
  5. Стилістика та інтерпретація тексту.
  6. Мова в діалозі культур.
  7. Сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності.
  8. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.
  9. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі.

Форми участі у конференції:

1. Розміщення статті на науковому блозі Національного університету „Острозька академія” з видачею сертифікату про участь у конференції.
  2. Публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань ВАК України. Наказ Міністерства освіти і науки України від 12.2016 № 1604)
  3. Розміщення статті на науковому блозі Національного університету „Острозька академія” та публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань України.

Вимоги до оформлення статті:

Обсяг статті – 10-15 сторінок з анотаціями, таблицями, схемами, рисунками та літературою.

Структура статті:

• індекс УДК (верхній лівий кут);
  • ініціали та прізвище автора (правий кут, шрифт 14 Times New Roman);
  • назва  навчального закладу (правий кут);
  • назва статті українською, російською, англійською мовами (вирівнювання по центру, великими літерами жирним шрифтом (розмір шрифту 14);
  • анотації та ключові слова (українською, англійською, російською мовами) шрифт звичайний 14 Times New Roman, обсяг анотації англійською мовою складає 200-250 слів); основний текст статті (друкується через 1,5 інтервал без переносів шрифтом 14 Times New Roman. Вирівнювання – по ширині. Розміри полів: ліве – 2,5 мм, праве – 20 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм. Чітко диференціюються тире (–) та дефіс (-). Граничні розміри таблиць та малюнків у тексті (104×170) мм2, назву таблиці розміщувати над таблицею. Мінімальний розмір шрифту таблиць – 8 пт. Малюнки виконуються по можливості векторною графікою. Сканування малюнків виконується з роздільною здатністю 300 dpi і зберігається у форматі ТІF (ІВМ РС). Файл зберігати у форматах RTF, DOC. Посилання на використані в тексті джерела робляться за зразком: [2, с. 364-367; 5, с. 127;], де перше число — номер джерела в списку використаних джерел, число після коми — номер сторінки (діапазон сторінок задається через дефіс), декілька джерел відділяються крапкою з комою [1; 4; 6] .

Примітка: якщо після надсилання повного пакету документів Вам не відповіли протягом 3 робочих днів, будь ласка, заповніть форму повторно. Оргкомітет електронною поштою повідомить Вас про отримання та прийняття матеріалів.

Статті, що не відповідають вимогам, науковому рівню та тематиці конференції, а також надіслані пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться.

Учасники, які бажають опублікувати статтю у фаховому збірнику Наукові записки Острозької академії. Серія «Філологічна»  здійснюють оплату із розрахунку 45 грн./стор.

Розсилка збірника відбуватиметься на протязі місяця після завершення конференції.

Організаційний внесок становить 80 грн.

(розміщення статті на науковому блозі Національного університету „Острозька академія”, виготовлення програм та сертифікатів про участь у конференції, пересилка поштою сертифікату та/або збірника матеріалів).

Адреса для грошових поштових переказів:

Попчук Марія Анатоліївна

м. Острог, провулок Древлянський 15, кв.1

Реквізити для грошових  банківських переказів:

ПАТ  КБ  ПриватБанк

ЕДРПОУ 14360570, МФО 305299

к/р. №  5168 7573 1157 5692

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище______________________________

Ім’я__________________________________

По батькові____________________________

Науковий ступінь________________________

Вчене звання___________________________

Установа (назва, адреса, телефон, факс,

e-mail)________________________________

Тема доповіді___________________________

Тематичний напрямок  ____________________

Форма участі_____________________________

Домашня адреса, контактний телефон, e-mail (просимо чітко вказувати поштовий індекс)

Усі поля обов’язкові для заповнення

Для участі у конференції просимо надіслати до 20 вересня 2017 року на електронну адресу lingua.lab@oa.edu.ua

• Заявку для участі у конференції (форма додається);
  • Електронний варіант статті (10-15 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  • Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю для учасників без наукового ступеня(підпис на рецензії необхідно завірити печаткою); (у форматі * .jpg, *.png);
  • Скановану квитанцію про оплату участі у конференції (у форматі *.jpg, *.png);
  • Скановану квитанцію про оплату публікації статті у збірнику (у форматі *.jpg, *.png).

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за номером тематичного напрямку  та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc.

Відскановані рецензії та квитанції називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc., kvitanciia_Ivaniv.doc.

Технічний секретар:

Попчук Марія Анатотоліївна