Курс лекцій “Євреї та українці: тисячоліття співіснування”

2 Червня o 08:00 - 9 Червня o 17:00

ЦЕНТР ЮДАЇКИ ПРИ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

за сприяння ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Ukrainian-Jewish Encounter)

Пропонує курс лекцій

Йоханана Петровського-Штерна

професора єврейської історії Північно-Західного університету (Чикаго, США)

«ЄВРЕЇ ТА УКРАЇНЦІ: ТИСЯЧОЛІТТЯ СПІВІСНУВАННЯ»

Курс триватиме з 2-го по 9-е червня 2017 року, охоплює 8 лекцій (2 пари кожного дня із перервою); після успішного завершення курсу студентам буде подаровано примірник книги Павла-Роберта Маґочія та Йоханнана Петровського-Штерна «Євреї та українці: тисячоліття співіснування» (Ужгород: Видавництво Валерія Падяка, 2016), а також сертифікат Центру юдаїки при Національному університеті «Острозька академія».

Курс розрахований на студентів бакалаврату старших курсів, магістрантів, аспірантів, докторантів та всіх, хто цікавиться історією євреїв та культурою та історією України.

Запрошуються студенти Національного університету «Острозька академія»,  а також  студенти та учасники з іншим міст України.

Лекції відбуватимуться українською мовою з 2-го по 9-те червня 2017 року з 14.00 – 17.00 в аудиторії № 8 (аудиторія Центру юдаїки).

Вимоги до учасників: регулярне відвідання лекцій, виконання коротких письмових завдань та міні-курсова робота. З питаннями реєстрації, а також про поселення (для учасників з інших міст) звертатися до директора Центру Цоліна Дмитра Васильовича, електронна адреса: dmytro.tsolin@oa.edu.ua.

Контакти лектора: Йоханан Петровський-Штерн, Northwestern University, 1881 Sheridan Road, Harris Hall, Room 317, Evanston, Il 60208, USA yps@northwestern.edu.

Інформаційний лист.

2 Червня o 08:00
9 Червня o 17:00
Категорія події:

Центр юдаїки при Національному університеті “Острозька академія”