• Ця подія минула.

Літературний конкурс «Витоки»

1 Вересень, 2016 o 08:00 - 31 Жовтень, 2016 o 17:00

Національний університет «Острозька академія» при підтримці мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «ВИТОКИ» за такими номінаціями:

• поезія;
  • проза;
  • фентезі;
  • літературознавство та літературна критика
  • твори для дітей;
  • сценарій фільму чи вистави.

Учасники конкурсу повинні надіслати до 31 жовтня 2016 року не менше 20 поетичних творів (номінація «Поезія», а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту, набраного 14 кеглем через 1,5 інтервалу (всі інші номінації). Роботи надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті (на диску або флешці). Твори, що не відповідають зазначеним умовам, розглядатися не будуть.

В окремій заявці (додаток 1) необхідно подати відомості про себе: номінація; прізвище, ім’я, по батькові; вік; місце праці або навчання; домашня адреса; контактний телефон, електронна адреса, а також копії сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження.

На конкурс приймаються лише твори, написані українською мовою. У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком від 14 до 28 років.

Критерії відбору творів, поданих на конкурс:

• оригінальне розкриття теми;
  • художня довершеність;
  • досконала композиція;
  • цікаві образи;
  • свіжі, незужиті рими;
  • версифікаційна майстерність.

У кожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 100 доларам США. Інші учасники будуть відзначені грамотами та грошовими преміями.

Твори приймаються за адресою:

35800, П. М. Кралюку, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область.

Оголошення підсумків і нагородження переможців відбудеться 09 листопада 2016 р. у залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».

1 Вересень, 2016 o 08:00
31 Жовтень, 2016 o 17:00