• Ця подія минула.

Міжнародна літня школа з семітської філології

11 Липень, 2016 o 08:00 - 31 Липень, 2016 o 17:00

Зміст. Учасникам школи запропоновано два типи курсів: а) базові курси з семітських мов — давньоєврейській, арамейській, аккадській, угаритській, сирійській та арабській; б) короткі лекційні курси, присвячені різним питанням семітської філології. Базові курси пропонують ознайомлення студентів з основами фонології, граматики, елементів синтаксису, а також розвитку навичок читання і письма. Короткі лекційні курси торкаються різних галузей семітської філології, біблеїстики та гебраїстики. Студенти можуть вибрати будь-який курс, що цікавить їх. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Основним завданням цієї Школи є поширення інформації про культурну спадщину стародавнього Близького Сходу серед студентів країн Східної Європи (особливо на пострадянському просторі) та сприяння розвитку власних національних шкіл семітології (у перспективі).

Цільова аудиторія. Літня школа з семітської філології призначена для студентів, що вивчають семітські мови, біблеїстику, юдаїку, теологію та історію Близького Сходу.

Попередні вимоги. Від учасників очікується наявність досвіду вивчення хоча б однієї семітської мови (сучасний або давній іврит, арабська та ін..). Однак для студентів, що не вивчали раніше семітських мов, запропоновані курси також будуть корисними.

11 Липень, 2016 o 08:00
31 Липень, 2016 o 17:00