« Всі Події

Міжнародна сертифікатна програма з гебраїстики і біблеїстики

20 Листопада o 08:00 - 30 Листопада o 17:00

Національний університет «Острозька академія» оголошує про відкриття реєстрації на Осінню сесію (20-30 листопада) Міжнародної сертифікатної академічної програми з гебраїстики та біблеїстики (далі – Програма).

Хто може взяти участь у сесії?

• студенти різних спеціальностей (у тому числі й негуманітарних), що навчаються як у вищих навчальних закладах України, так і закордоном;
  • учасники Весняної сесії та Літньої школи мають перевагу бути зарахованими до числа учасників Осінньої сесії першими;
  • всі охочі та зацікавлені у вивчені запропонованих курсів, навіть якщо вони не брали участі і попередніх заходах Програми.

Харчування та проживання. Студенти забезпечуються триразовим харчуванням, витрати на яке частково покриваються коштами Програми, частково – за рахунок організаційного збору, що вноситься студентом. Харчування забезпечує кафе «VIP-Спудей» на території Острозької академії (підвал Старомонастирського корпусу).

Проживання студентів: гуртожиток «Академічний дім». Повідомляємо майбутнім учасникам, що наші можливості прийняти студентів обмежені: оскільки осіння сесія припадає на навчальний рік, ми можемо прийняти не більше 45 студентів.

Організаційний внесок. Від учасника Програми очікується обов’язковий організаційний внесок, який необхідний для покриття витрат на харчування (навчання та проживання – безкоштовно), розмір внеску – 1000 грн. (= 37 дол. США), внести до 30 вересня 2017 року; банківські реквізити Вам пришлють електронною поштою протягом тижня після реєстрації.

КУРСИ

Кредити
Давньоєврейська мова-4

Викладач: Ар’є Ольман (Академія івриту, Ізраїль)

Історія івриту

Викладач: Ар’є Ольман (Академія івриту, Ізраїль)

Вступ до порівняльного вивчення семітських мов

Викладач: Алексей Лявданський (Російський Державний Гуманітарний університет)

Біблійна арамейська мова-2

Викладач: Алексей Лявданський (Російський Державний Гуманітарний університет)

Вступ до Таргумів

Викладач:  Дмитро Цолін (Національний університет «Острозька академія»)

Вступ до кумраністики

Викладач: Кен Хансон (Університет Центральної Флориди, США)

Мова викладання – англійська

Реєстрація (click here)

Якщо у Вас виникли питання, пишіть на адресу: dmytro.tsolin@oa.edu.ua

Цолін Дмитро Васильович

The Center of Jewish Studies at the National University of Ostroh Academy (hereafter, NUOA) announces the start of registration for Fall session (20-30 November) of the Interdisciplinary Certificate Academic Program for Hebrew and Biblical Studies (hereafter, the Program).

Who may participate in the Session?

The Fall Session is a final part of the Program that provides a possibility of learning in the field of Hebrew and Biblical studies. The Fall Session is intended for:

• students of NUOA and other Universities both of Ukraine and abroad, whose major is not Hebrew;
  • anyone who wants to get a basic knowledge of Hebrew and Biblical Studies.
  • students who took part in the Spring Session (May 22-31) and the Summer School (July 20-30) within the Program; these are enrolled in the first place;

Accommodation. Students are provided with three meals a day, expenses on which are covered partly from the budget of the Program, and partly from the registration fees; catering is provided by the cafeteria “VIP-Spudei” (the basement of the Old-Monastery building of the Ostroh Academy).

Accommodation is free for all participants. The lecturers will live in the cottage Village (just behind the main building of the Ostroh Academy), the students – in the students hostel “Academichny Dim” (“Academy’s House”).

The number of students to be enrolled is limited: no more than forty-five at the Fall sessions.

A registration fee is required, 37 $ (1000 ₴), it must be paid before September 30; bank details will be e-mailed to you during a week after the registration.

COURSES

CREDITS
Hebrew Language-4

Lecturer: Arye Olman (The Academy of Hebrew Language)