« Всі Події

Науково-методичний семінар «Nauczanie języka polskiego na Ukrainie: problemy i perspektywy»

12 Грудня o 09:00 - 17:00

Кафедра індоєвропейських мов факультету романо-германських мов у рамках діяльності науково-практичної лабораторії «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції» організовує науково-методичний семінар на тему: «Nauczanie języka polskiego na Ukrainie: problemy i perspektywy».

Програма

науково-методичного семінару

«Nauczanie języka polskiego na Ukrainie: problemy i perspektywy»

12 грудня 2017 р.

9.30 – 10.00 – прибуття гостей.

10.00 – 12.00 – екскурсія по Острозькій академії.

12.00 – презентація наукових проектів науково-практичної лабораторії “Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції ”.

Доповідач: декан факультету романо-германських мов, кандидат психологічних наук, доцент Ковальчук І.В. (ауд. № 71).

12.15 – “Проблеми та перспективи вивчення польської мови в “Острозькій академії”.

Доповідач: викл. Кратюк Ю. К. (ауд. № 71).

12.30 – перерва на каву (ауд. № 71).

12.40 – круглий стіл на тему: «Nauczanie języka polskiego na Ukrainie: problemy i perspektywy» .

Доповідач: заслужений вчитель-полоніст Польщі Бурська Барбара (ауд. № 71).

Керівник: докторант Жешувського університету Кратюк Ю. К. (ауд. № 71).

14.30 – Спільне колядування за участю студентів та вчителів “Wigilia po polsku” (ауд. № 71).

Факультет романо-германських мов

Кафедра індоєвропейських мов НаУОА