• Ця подія минула.

Оголошення про реєстрацію для участі в Олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів 2017 та Тренінгу з інституційного розвитку для кураторів юридичних клінік

3 Березня o 08:00 - 5 Березня o 17:00

До відома представників юридичних клінік України

Асоціація юридичних клінік рада оголосити, що рівно за місяць – з 3-го по 5-те березня 2017 року на базі Національного університету “Острозька академія” (м. Острог, Рівненська область) відбудеться відразу два чудові заходи:

Вже традиційна Національна Олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів 2017 (далі – Олімпіада) та Тренінг з інституційного розвитку для кураторів юридичних клінік (далі – Тренінг).

Олімпіада є Національним раундом змагань з консультування, а команда-переможець отримає можливість взяти участь у Міжнародних Змаганнях з консультування клієнтів ім. М.Брауна-Л.Мостена, які пройдуть 19-22 квітня 2017 року в м. Кент, Великобританія https://www.kent.ac.uk/law/iccc2017/.

Участь команди-переможця в Міжнародному раунді забезпечується організаторами.

До участі в Олімпіаді запрошуються 20 команд – учасників юридичних клінік по 2 особи в кожній, та один керівник (тренер) такої команди, який також візьме участь у Тренінгу. Додатково організатори можуть забезпечити участь у Тренінгу для кураторів ще 5-тьох керівників юридичних клінік, консультанти яких не братимуть участі в Олімпіаді.

Зверніть увагу, відібраними до участі в Олімпіаді будуть перші 20 команд, які успішно пройдуть реєстрацію.

Також повідомляємо, що з урахуванням досвіду попередніх Олімпіад, Правила її проведення були уточнені та доповнені, тому радимо уважно з ними ознайомится Критерії оцінювання лишилися незмінними.

Будь ласка, знайдіть Правила Олімпіади (посилання) та Критерії оцінювання (посилання).

Фабули для підготовки будуть опубліковані на сайті юридичних клінік http://legalclinics.in.ua/ua/ та в групі у мережі Facebookhttps://www.facebook.com/groups/ALCUkraine/, а також на інших ресурсах: не пізніше 10 лютого 2017 року.

Реєстрація для участі в Олімпіаді триває до 17-го лютого 2017 року, 20.00.

Повідомлення про результати відбору – не пізніше 19 лютого 2017 року.

Будемо раді бачити вас на наших заходах!

Для уточнень щодо реєстрації та проведення заходів звертайтеся за контактами:

Марія Цип’ящук, 097 703 48 55, oa.probono@gmail.com

Нагадуємо, що Олімпіада з консультування клієнтів – це традиційний захід серед юридичних клінік України, метою якого є підвищення рівня знань та майстерності студентів-правників при провадженні юридичної практики; розвиток аналітичних та комунікативних навиків в роботі майбутнього юриста з клієнтом; обмін досвідом якісної підготовки юристів на міжнародному рівні

Змагання імітують процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участі двох студентів-консультантів (учасників юридичної клініки),які діють як юристи (адвокати, юрисконсульти, юристи-практики) та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. За три тижні до Змагань учасники отримують короткі письмові меморандуми – фабули справ, в яких загально описано суть майбутнього звернення клієнта (н-ад, клієнт потребує поради щодо юридичних питань, пов’язаних із будівництвом нового будинку, або клієнта звинувачують в магазинній крадіжці і т.п.). Передбачається, що студенти дізнаються усю необхідну інформацію від клієнта, узгодять з клієнтом результати, яких він чи вона очікує, визначать та окреслять характер проблеми і нададуть клієнту можливі засоби – а за можливості й альтернативні варіанти вирішення його проблеми. Після проведення самого інтерв’ю слідує етап, так званого, пост-інтерв’ю.

Більш детальна інформація про заходи тут.

Заходи відбуваються на базі Національного університету “Острозька академія”, організовані Асоціацією юридичних клінік України в партнерстві та за підтримки Української Фундації правової допомоги, Міжнародного Фонду “Відродження”, Програми USAID “Нове правосуддя” та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

3 Березня o 08:00
5 Березня o 17:00