• Ця подія минула.

Острозька кузня лідерів

9 Вересень, 2016 o 08:00 - 7 Листопад, 2016 o 17:00

Молоді люди, що цікавляться політичним життям міста, яким не байдуже життя міської громади, які хочуть реалізувати соціальні проекти для розвитку Острога мають можливість взяти участь у серії навчальних тренінгів «Острозька кузня лідерів».

Метою лідерської школи є підтримка молоді, заохочення до активної соціальної та політичної позиції, ознайомлення з успішними ініціативами, які були реалізовані в гміні Плужніца (Польща), практичними порадами з методики написання проектів, реалізації принципів місцевого самоврядування, публічних виступів.

Навчання складається з 3 етапів: участь у триденному інтенсивному тренінгу (9-11 вересня, м. Острог, Національний університет «Острозька академія»); самостійна робота над власними проектами з онлайн консультаціями від тренерів (вересень-жовтень); друга частина навчань та представлення проектів (4-7 листопада, гміна Плужніца, Польща)

Заняття та консультації здійснюватиме група експертів з Польщі, що мають практичний досвід успішної реалізації соціальних та культурно-освітніх проектів в місцевій громаді.

Вимоги до кандидатів:

• заповнена анкета-заявка до 5 вересня 2016 р.
  • вік 18-30 років;
  • знання англійської та польської мови на рівні розуміння та базового спілкування;
  • відсутність попереднього досвіду в роботі міської ради та на виборних посадах;
  • високий рівень мотивації

9 Вересень, 2016 o 08:00