• Ця подія минула.

Осіння дебатна школа: час позбутись страху публічних виступів!

1 Жовтень, 2016 o 08:00 - 2 Жовтень, 2016 o 17:00

Ми чекаємо на новачків, які прагнуть до розвитку, у стінах Острозької академії 1-2 жовтня. Захід проводиться з метою залучення активних студентів до всеукраїнського дебатного руху членами Острозького осередку ГО «Федерація дебатів України».

Дебати – це інтелектуальна гра, спрямована на підвищення обізнаності учасників у сферах суспільно-політичного, економічного, релігійного, морального аспектів життя. Якщо ти прагнеш «бути в тренді», орієнтуватись в актуальних подіях сьогодення, вміти формувати та доводити свою позицію до логічного умовиводу, то тренери Осінньої дебатної школи тобі у цьому допоможуть!

Школа проходитиме в суботу та неділю. У перший день учасники дізнаються про те, що ж таке дебати, основні правила гри та побачать наочно, як проходить дебатна гра. У другий день відбудеться дебатний турнір для новачків, де учасники отримають змогу застосувати теоретичні знання на практиці, послухати коментарі досвідчених дебатерів та просто весело провести час, спілкуючись з однолітками на актуальні теми сьогодення. Найкращі дебатери, відповідно, отримають корисні презенти. Отож, не відкладай на завтра, проведи вихідні з користю для себе, зроби крок до дебатів!
Реєструйтесь за наступним покликанням:

Контакти організаторів:

0989206407 Альона Поліщук, Голова Острозького міського осередку Федерації дебатів України.

0938466968 Ірина Гоюк, PR-менеджер Острозького міського осередку Федерації дебатів України.

1 Жовтень, 2016 o 08:00
2 Жовтень, 2016 o 17:00
Категорія події:

Острозький осередок ГО «Федерація дебатів України»