« Усі Події

• Ця подія минула.

Положення про фестиваль духовного мистецтва до свята Різдва Христового та пошанування св. Миколая

18 Грудень, 2016 o 12:00 - 17:00

18 грудня (неділя) 2016 року о 12.00 у студентсько-викладацькому храмі преп.Федора Острозького розпочнеться фестиваль духовного мистецтва.

Фестиваль приурочено до свята Різдва Христового та пошанування св.Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

На фестиваль можна представляти малюнки на духовну тематику, декламування власної авторської поезії, декламування поезії інших авторів, читання прози, інсценізації, пісні духовного змісту, інші види мистецтва, які прославляють Новонародженого Ісуса Христа та пошановують св.Миколая.

Запрошуємо дітей дошкільного віку, школярів, студентів, дорослих до участі у фестивалі.

Учасники фестивалю будуть відзначені дипломами, подарунками.

Заявки і пропозиції щодо участі у фестивалі надсилати  за адресою

vmzhukov5@mail.com

067-779-47-05