• Ця подія минула.

Презентація проекту Technology Nation у Національному університеті «Острозька академія»

23 Лютого o 15:30 - 18:00

23 лютого у Науковій бібліотеці НаУоА відбудеться презентація проекту Technology Nation.

Головний спікер­ – Володимир Люлька (СЕО BrainBasket Foundation).

Місце проведення – кругла читальна зала Наукової бібліотеки Національного університету «Острозька академія».

Час проведення – 15:30.

Для реєстрації в проекті просто необхідно заповнити анкету на сайті

і після цього виконати отримане пробне завдання.

Виникли запитання з приводу презентації проекту?

Пишіть, дзвоніть:

Юрій Коцюк                       yuriy.kotsyuk@oa.edu.ua