« Всі Події

19 Жовтня o 09:00 - 18:00

Програма святкування Дня університету

19 жовтня 2017 р.

1. Комбінована лекція «Історія Острозької академії: минуле і сучасність» для студентів першого курсу. Ауд. П3 (ф-т політико-інформаційного менеджменту та романо-германських мов), Ауд. П4 (економічний ф-т, Інститут права ім. І. Малиновського), Ауд. П5 (ф-т міжнародних відносин, гуманітарний ф-т).
  2. Святковий молебень у студентсько-викладацькому храмі НаУОА –початок о 10.30.
  3. Урочиста академія до Дня університету – початок об 11.00 (актова зала).
  4. Масовий захід «Шлях крізь століття» – початок о 12.30 (стадіон).
  5. Ярмарок «Пасіка» – початок о 13.00 год. (університетський парк).
  6. «Концерт – мозаїка»Лідія Футорська, Сергій Хоровець, Божена Корчинська. У програмі: музика Д. Бортнянського, В.-А. Моцарта, А. Вівальді, Й.-С. Баха, Ф. Прокоповича, І. Карабиця, В.Попадюка. Початок о 16.30 (актова зала).

Заходи до відзначення Дня університету

1. Акція «Подаруй музею експонат». Заохочуємо працівників та студентів університету до поповнення фонду музею історії Острозької академії – фотографії, конспекти, книги, усе, що може допомогти у відтворенні новітньої історії ОА.
  2. Презентація виставки нових експонатів за результатами акції – 19 жовтня на студентському ярмарку (університетський парк).
  3. Виставка фотопланшетів «Мистецька спадщина Рівненського краю». З 17 жовтня (наукова бібліотека НауОА).
  4. Виставка «Мистецькі скарби Острозької академії». З 17 жовтня (мистецька галерея НаУОА).
  5. Презентація театрально-музичного дійства «Свої вогні запалює Острог» від студентського театрального та хорового колективу НаУОА для учнів та вчителів шкіл – упродовж жовтня-листопада.

19 Жовтня
Час: