• Ця подія минула.

Програма фестивалю “Острог-Ренесанс 2017”

13 Травня o 12:00 - 15 Травня o 20:00

13 травня (субота)

12:00 – відкриття фестивалю. Акція «Квітка життя». Висаджування квітів та декорування клумб на центральній площі міста, за участі родин острожан.

12:30 – стріт-арт. Створення зображення родинного дерева князів Острозьких – нанесення зображення на паркані біля Луцької вежі (Музей книги та друкарства).
15:00 – концерт острозьких родин та урочисте відкриття фестивалю (актова зала НаУОА).

16:30 – Перерва на каву. Святковий торт.

17:00 – концерт скрипальки Мирослави Которович та камерного ансамблю «Артехатта» (актова зала НаУОА).

20:00 – співанка (парк ім. 40-річчя перемоги).

20:00 – перегляд кінофільмів під відкритим небом (парк ім. 40-річчя перемоги).

21:00 – вечірня інтерактивна екскурсія містом (збір групи біля пам’ятника князям Острозьким).

14 травня (неділя)

12:00 – родинний пікнік в освітянському парку. Час сімейного відпочинку: ігрові зони для дітей, майстер-класи, галявина букіністів, спортивна зона, фото-зона і фото-сушка сімейних світлин, цікаві лекції, музичні номери, кухня та ін.(парк біля школи №1 та гімназії).
16:00 – театральні вистави від гостей фестивалю – студентів з Дніпра та школярів з Гуманітаної гімназії «Гармонія» м. Київ (районний будинок культури)

19:00 – концертна програма на Замковій горі: гурт «Очеретяний кіт». Світлове шоу від Данила Руденка.

15 травня (понеділок)

14:00 – відкриття виставки картин Остапа Патика та його батька Володимира Патика в мистецькій галереї НаУОА.
15:00 – презентація поетичної збірки Світлани Луцкової «Exlibris квітня» (НаУОА, ауд. П5 ).

17:00 – концерт піаністки Ангеліни Даценюк (актова зала НаУОА). Урочисте закриття фестивалю .

13 Травня o 12:00
15 Травня o 20:00