Default title

Loading Події

« All Події

  • Ця подія минула.

Результати літературного конкурсу «ВИТОКИ» 2016

9 Листопад, 2016 o 14:00 - 17:00

Оголошення підсумків конкурсу «Витоки» відбудеться 09 листопада 2016 року о 14. 00 в залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».

 

Номінація «Поезія»

 

Переможець у номінації (1)

Серняк Любомир м. Львів
Заохочувальні премії (23)
Абрамова Ліана м. Київ
Боденчук Богдан Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт Ямпіль
Бойчун Марія м. Острог
Брикса Олена Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Обарів
Вітяк Юрій Тернопільська обл., Гусятинський р-н, смт Гримайлів
Галайко Вадим Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Комсомольське
Грушовська Катерина м. Тернопіль
Гурова Тетяна м. Рівне
Зеленюк Мар’яна Львівська обл., м. Радехів
Канагіна Христина м. Львів
Кашоїд Віталій Черкаська обл., Монастирищенський р-н, с. Шабастівка
Ковальчук Тетяна Тернопільська обл., Шумський р-н, с. Вовківці
Крамарь Ольга Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н. с. Хуторо-Губиниха
Кривцов Максим м. Гостомель
Кузнецова Настя Хмельницька обл., Кам’янець-Подільськийр-н, с. Привороття
Литвиненко Олександр м. Харків
Марчук Світлана м. Дубно
Медвідь Олександра м. Рівне
Панасюк Марія м. Славута
Петренко Владислав м. Харків
Сулятицький Захар м. Коломия
Танюк Тетяна Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ
Черкун Людмила м. Кременчук
 

Номінація «Проза»

Переможець у номінації (1)
Максимчук Галина м. Острог
Заохочувальні премії (15)
Багрянцева Ольга м. Дніпро
Безверхній Дмитро Черкаська обл., Уманський р-н, с. Паланка
Гаспарян Давід Донецька обл.., м. Костянтинівка
Головач Назарій м. Острог
Голотова Ірина м. Хмельницький
Грекулова Єлизавета м. Київ
Заноз Назарій Тернопільська обл., м. Теребовля
Колдомасов Артур м. Острог
Мельничук Володимир Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Кунка
Мусій Ірина Тернопільська обл., Збаразький р-н, с. Котюжини
Назарук Діана Житомирська обл., Чуднівський р-н, с. Короченки
Палійчук Євгенія Івано-Франківська обл., м. Снятин
Плотніков Дмитро м. Херсон
Терещенко Мирослава Київська обл., м. Богуслав
Трофімова Юлія м. Дніпро
 

Номінація «Фентезі»

Переможець у номінації (1)
Терещук Артур м. Острог
Заохочувальні премії (4)
Андрієнко Юлія м. Запоріжжя
Морозов Юрій м. Київ
Мулик Назар Вінницька обл., м. Козятин
Стецюк Олег м. Дрогобич
 

Номінація «Літературознавство та літературна критика»

 

Переможець у номінації (1)
Пасічник Людмила Хмельницька обл., Віньковецький р-н, с. Адамівка
Заохочувальні  премії (2)
Коваль Наталія Рівненська обл., Млинівський р-н, с. Бокійма
Мацкевіч Тетяна Івано-Франківська обл., м. Галич
 

Номінація «Твори для дітей»

 

Переможець у номінації (1)
Юрченко Богдан м. Кривий Ріг
Заохочувальні премії (6)
Вантух Роксоляна м. Київ
Капіца Богдана Тернопільська обл., Шумський р-н, с. Сураж
Ломоносов Михайло Чернігівська обл., м. Ніжин
Поліщук Кирило м. Кропивницький
Сеньків Ілона м. Херсон
Фалько Руслана Київська обл., м. Ржищів
 

Номінація «Сценарій фільму чи вистави»

 

Переможець у номінації (1)
Андрішко Олег Дніпровська обл., Криничанський р-н, с. Вітрівка
Заохочувальна премія (1)
Вишенська Поліна м. Київ

Увага! Хто не зможе приїхати 09 листопада для отримання премії, прошу повідомити на e-mail: petro.kraliuk@oa.edu.ua, або за номером тел. (03654)23342. Кошти будуть відправлені поштовим переказом.

Деталі

Дата:
9 Листопад, 2016
Час:
14:00 - 17:00
Категорія події:

Організатор

Національний університет “Острозька академія”

Місце проведення

зала засідань вченої ради, НаУ “ОА”
Семінарська, 2
Острог, Ukraine
+ Google Map
Scroll Up