Симпозіум з канадознавства

27 Вересня o 08:00 - 28 Вересня o 17:00

27 – 28 вересня 2017 р.

Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія» запрошує на Симпозіум з канадознавства, присвячений 150-річчю заснування Канади, 125-річчю поселення українців у Канаді, 25-річчю незалежності України , який відбудеться 27 – 28 вересня 2017 р. у Національному університеті «Острозька академія» (м. Острог Рівненської обл., вул. Семінарська, 2).

Метою Симпозіуму з канадознавства є створення можливості для відомих науковців та молодих вчених, зацікавлених у глибокому вивченні канадознавчої проблематики, обговорити актуальні питання у галузі канадських студій. Серед основних питань, винесених на обговорення на симпозіумі – дослідження з історії, політології, культури, мови та літератури, освітньої сфери, внутрішньої та зовнішньої політики Канади тощо.

Національний університет «Острозька академія» має майже двадцятилітню історію співпраці з Канадою завдяки обмінним програмам, співробітництву з канадськими навчальними закладами, організаціями та фондами. Національний університет «Острозька академія» має високий академічний та науковий потенціал з канадознавства, яким охоче поділиться із зацікавленими дослідниками. Сподіваємося, що Симпозіум об’єднає канадознавців з України та закордону, продовжить процес обміну знаннями й  досвідом та сприятиме розвитку канадознавчих досліджень.

Форма участі: доповідь (12 – 15 хвилин), до 20 хвилин – на пленарному засіданні

Робочі мови: англійська, українська

Реєстраційну форму необхідно надіслати організаторам до 1 вересня 2017 року електронною поштою на адресу oksana.iurieva@oa.edu.ua  з приміткою «Симпозіум з канадознавства»

Учасники Симпозіуму з канадознавства отримають сертифікат про участь і програму заходу, а також матимуть можливість опублікувати результати своїх досліджень у збірниках наукових праць Національного університету «Острозька академія».

Проїзд та проживання учасників за власний рахунок

За детальнішою інформацією звертатися до наукової співробітниці Центру канадознавства НаУОА, Юр’євої Оксани Юріївни, тел. +380 67 336 26 71, електронна пошта oksana.iurieva@oa.edu.ua та директора Центру канадознавства НаУОА, Полковського Валерія Полікарповича, електронна пошта valerii@shaw.ca

Реєстраційна форма (прохання заповнювати українською та англійською мовами)

september 27 – 28, 2017

The Canadian Studies Symposium will be held from the 27th to 28th of September, 2017 in The National University of Ostroh Academy (2 Seminarska str., Ostroh, Rivne oblast, Ukraine). The Symposium will be devoted to Canada’s 150th anniversary, the 125th anniversary of Ukrainian immigration to Canada, 25th anniversary of Ukraine’s independence.

The aim of the Canadian Studies Symposium is to provide an opportunity for academicians, recognized scholars and young researchers, interested in profound study of the issues related to Canada, to bridge the knowledge gap and promote research esteem. The Canadian Studies Symposium invites presentations that encompass research in Canadian history, political studies, culture, language, literature, education, Canada’s internal and external affairs etc.

The National University of Ostroh Academy has about twenty years’ history of cooperation with Canada due to international exchange programmes, connections with Canadian educational institutions, organizations and funds. The National University of Ostroh Academy has a great academic potential and is willing to exchange knowledge with other interested colleagues. We hope that the Canadian Studies Symposium will bring together Canadian Studies researchers from Ukraine and abroad, will facilitate the development of academic networks, and will promote the further development for Canadian Studies.

Form of Participation: presentation (12-15 minutes), up to 20 minutes at the plenary session

Working languages: English, Ukrainian

The filled registration form should be sent to the organising committee no later than the 1st of September, 2017 to the email address oksana.iurieva@oa.edu.ua, specifying in the topic of the email as “Canadian Studies Symposium”

The participants of the Symposium will receive the certificate of participation and the booklet of the event. They will also have an opportunity to publish the results of their research in the collection of academic papers of the National University of Ostroh Academy.

Participants are responsible for paying their own travel costs to the venue as well as for their accommodation

For more details, please, contact Oksana Iurieva, research officer at the Canadian Studies Center, the National University of Ostroh Academy, tel. no. +380 67 336 26 71, email address oksana.iurieva@oa.edu.ua or Valerii Polkovsky, Director of the Canadian Studies Center, email address valerii@shaw.ca

Registration form

27 Вересня o 08:00