• Ця подія минула.

Сучасні технології викладання англійської мови та інтерпретації текстів світової літератури

2 Грудень, 2016 - 22 Лютий, 2017

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІI Всеукраїнської науково-практичної заочної Інтернет-конференції з міжнародною участю

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ТЕКСТІВ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Тематичні напрямки:

1. Впровадження сучасних технологій в процесі викладання англійської мови.
  2. Психолого-методологічні аспекти викладання англійської мови у закладах освіти.
  3. Принципи та завдання викладання англійської мови в умовах білінгвізму.
  4. Метод нового історизму: паралельне читання літературних і нелітературних текстів ХІХ – ХХІ ст.:

– інтертекстуальний аналіз ( література і медицина, і криміналістика, і економіка, і адміністративні документи.

– дискурсивний аналіз (без поділу на жанри, суцільний потік літератури)

– біографічний аналіз (життя особистості в дискурсах і текстах)

Форми участі у конференції:

1. Розміщення статті у Науковому блозі Національного університету „Острозька академія” з видачею сертифікату про участь у конференції.
  2. Публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань ВАК України.
  3. Розміщення статті у Науковому блозі Національного університету „Острозька академія” та публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових виданьУкраїни.

Інформаційний лист

2 Грудень, 2016
22 Лютого

Кафедра англійської мови та літератури