• Ця подія минула.

Фотоконкурс «Острозька академія – очима сучасників»

1 Квітень, 2016 o 08:00 - 30 Вересень, 2016 o 17:00

Положення про конкурс «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ — ОЧИМА СУЧАСНИКІВ»

Національний університет «Острозька академія» оголошує конкурс на визначення найкращих фоторобіт з нагоди святкування 440-річчя закладу.

Мета конкурсу – привернути увагу сучасників до ролі «Острозької академії» у відродженні найкращих культурних та освітянських традицій. Репрезентувати індивідуальне бачення філософії університету.

«Острозька академія» – місце перетину тисяч ліній та доль. Ми хотіли б побачити у фотографіях Ваші найкращі історії про «Острозьку академію», про її працівників та студентів у різних формах, кольорі та світлі.

Учасники конкурсу: у конкурсі можуть брати участь автори, незалежно від професійного рівня та віку.

Вимоги до запропонованих фоторобіт:

• оригінальність ідеї, яка відображає мету Фотоконкурсу;

• кожна фотографія має мати назву і містити короткий опис;

• кольорове рішення (відтворення в кольоровому або монохромному вигляді);

• допустимий формат файлів: JPEG з розширенням не менше 300 dpi;

• максимальний об’єм одного файлу не більше 2 Мб;

• авторські права на фотографії, виставлені на конкурс, повинні належати учаснику конкурсу.

Приймаються тільки фотографії, зроблені безпосередньо учасником конкурсу. Один учасник може подати не більше 3 (трьох) фотографій.

Винагородою у цьому конкурсі є:

• формування фотоальбому та викристання найкращих фоторобіт в інформаційній кампанії з відзначення 440-річчя Національного університету «Острозька академія»;

• цінні призи для авторів кращих фоторобіт;

Етапи конкурсу:

• конкурс оголошується з 1 квітня 2016 року до 1 вересня 2016 року;

• 7 вересня 2016 року оргкомітет з відзначення 440-річчя Національного університету «Острозька академія», за результатами відкритого голосування, обере найкращі фотороботи.

Фото для участі у конкурсі надсилайте на електронну адресу:dekanat.pim@oa.edu.ua

Поспішай подати роботу!

1 Квітень, 2016 o 08:00