« Усі Події

ХІІ Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок

28 Січня o 09:00 - 17:00

про ХІІ Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок

Загальні положення

1. Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок відбувається щороку в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».
  2. Засновником та організатором фестивалю є настоятель та актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

Мета фестивалю

Фестиваль колядок та щедрівок проводиться з метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом; обміну досвідом роботи із залучення молодого покоління до збереження народних традицій та обрядів.

Учасники фестивалю

Для участі у фестивалі запрошуються творчі колективи, хори та ансамблі з усієї України (вікових обмежень немає).

Порядок проведення фестивалю

1. ХІІ Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок відбудеться в суботу, 28 січня 2017 року в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» за адресою: 35800 Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2
  2. з 9:00 – заїзд учасників
  3. з 10:00 – виступи творчих колективів.
  4. Підготовчу роботу щодо організації та проведення фестивалю здійснює актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» та волонтери.

Організаційний комітет

Оргкомітет зобов’язується:

• розробити положення про фестиваль;
  • провести рекламно-інформаційну роботу;
  • підготувати сценарій фестивалю;
  • організувати перебування учасників фестивалю в м. Острозі;
  • забезпечити охорону та громадський порядок під час проведення заходу;
  • залучити спонсорську допомогу для організації фестивалю;
  • виготовити дипломи для нагородження учасників фестивалю.

Умови участі у фестивалі

• У фестивалі можуть брати участь творчі колективи, хори та ансамблі з усієї України.
  • Учасники фестивалю представляють не більше трьох різдвяних піснеспівів.
  • Виступи можуть виконуватись як a cappella, так із супроводом.
  • Заявки на участь у фестивалі приймаються до 13 січня 2017 р. за тел. 096 424 34 94 (Юлія Полонська).

Нагородження

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами та пам’ятними відзнаками.

Настоятель студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького протоієрей Василь (Жуковський)

28 Січня
Час:
Категорія:

Настоятель студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького протоієрей Василь (Жуковський)

Студентсько-викладацький храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія»
вул. Семінарська, 2
Острог, 35800 Ukraine