• Ця подія минула.

«Школа універсального журналіста» для учнів 9-11 класів

26 Листопад, 2016 o 08:00 - 27 Листопад, 2016 o 17:00

Дводенні підготовчі курси з основ журналістики для учнів 9-11 класів з будь-якого регіону України. Участь у підготовчих курсах «Школа універсального журналіста» — можливість завчасної якісної підготовки до вступу і запорука успішного вступу! Адже кожен третій першокурсник і кожен другий студент бюджетної форми навчання спеціальності «Журналістика» в Острозькій академії — випускник Школи універсального журналіста.

•  Як і коли найкраще підготуватись до вступу на спеціальність «Журналістика»?
  •  Що таке творчий конкурс і як саме готувати творчі доробки для нього? Як зробити
  •  Свої шанси для вступу на бюджет максимальними?
  •  Як перевірити, чи журналістика — справді твоє?
  •  До чого варто бути готовим, обираючи професію журналіста?
  •  Що таке новини і де їх шукати?
  •  Як брати інтерв’ю?
  •  Як готувати справжні журналістські матеріали і чим вони відрізняються від шкільних творів?
  •  Як використовувати соціальні мережі для підготовки до вступу на журналістику без відриву від навчання?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста», «Журналіст року» в Україні — переможець творчого конкурсу Національної спілки журналістів України 2016 року.

У програмі Школи, окрім занять, — зустріч із студентсько-викладацьким складом кафедри журналістики, надання консультацій щодо умов вступу та навчання. Випускники курсів отримують якісні знання і реальні уявлення про умови навчання за спеціальністю «Журналістика» в Острозькій академії. Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу на спеціальність «Журналістика».

По закінченні видається сертифікат. Учасники з інших регіонів та дорослі, які їх супроводжують, забезпечуються гуртожитком. Вчителям, які підготували учасників курсів, за їхнім бажанням, видаються подяки, а відповідні листи направляються у відділи освіти за місцем роботи.

Щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефони для довідок: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60.

Підготовчі курси відбудуться впродовж двох днів – 25-26 лютого 2017 року. Початок – 25 лютого об 11.00, закінчення – 26 лютого о 15.00.

Запис на курси – до 21 лютого 2017 року включно.

26 Листопад, 2016 o 08:00
27 Листопад, 2016 o 17:00