• Ця подія минула.

Конкурс на стажування в рамках програми Erasmus+ в Люблінському Католицькому Університеті Яна Павла ІІ (Польща) (викладачі)

1 Жовтень, 2016 - 31 Жовтень, 2016

1 Жовтня – 31 Жовтня

Для науково-педадогічних працівників із галузей знань «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія».

Cтажування (5 днів або тренінг) в рамках програми Erasmus+ в Люблінському Католицькому Університеті Яна Павла ІІ (Польща)

Вимоги до кандидатів

• Викладач однієї із галузей знань: «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія».
  • Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи подавати у відділ міжнародних зв’язків Національного університету «Острозька академія»

Термін подачі документів: до 31.10.2016 р

1 Жовтень, 2016