• Ця подія минула.

VII Регіональна наукова конференція «Актуальні питання історії та культури України і світу»

26 Квітня o 14:00 - 18:00

Організаторами VII Регіональної наукової конференції «Актуальні питання історії та культури України і світу» є факультет міжнародних відносин, кафедра історії ім. М. Ковальського та Наукове товариство студентів і аспірантів ім. О. Оглоблина Національного університету «Острозька академія». До початку конференції планується видання електронного збірника матеріалів.

Місце проведення: Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія».

До участі в конференції запрошуються студенти вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, викладачі, науковці.

Учасникам необхідно до 15 квітня 2017 року заповнити заявку на участь (де вказати такі дані: ПІБ, місце навчання/роботи, факультет, спеціальність, курс навчання (для студентів), науковий ступінь, вчене звання, тему виступу, інформацію про наукового керівника (прізвище та ініціали, вчене звання, науковий ступінь) повну домашню адресу, контактні дані (телефон, E-mail)) і надіслати її, а також текст статті в електронному вигляді на електронну адресу denysiuk33@gmail.com Студенти вищих навчальних закладів разом із текстом статті повинні надіслати також і завірену рецензію наукового керівника (відскановану або сфотографовану). Назва файлу повинна відповідати прізвищу учасника конференції та змісту документа (наприклад, Соколенко_Заявка.docx; Соколенко_Стаття.docx; Соколенко_Рецензія.jpg; Соколенко_Квитанція.jpg). Після підтвердження прийняття організаторами надісланої статті потрібно сплатити організаційний внесок і відскановану (сфотографовану) копію квитанції про оплату організаційного внеску надіслати на вказану електронну адресу.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі: очна.

Основні тематичні напрямки конференції