• Ця подія минула.

30 Березня o 08:00 - 31 Березня o 17:00

В рамках викладання предметів духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Релігієзнавство» Національний університет «Острозька академія» спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводить XІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування-2017».

Мета заходу: підвищення фахового рівня, професійної майстерності та обмін досвідом педагогічних працівників, сприяння успішній розбудові українського суспільства на засадах духовності й моралі.

Для участі у фестивалі-конкурсі запрошуються педагогічні працівники навчальних закладів усіх форм власності.

XІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування-2017» відбудеться 30-31 березня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» за адресою: 35800 Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі відповідно Додатку № 1 до Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування», що додається, просимо надіслати до 15 березня 2017 року на електронну адресу: christian.lab@oa.edu.ua

Контактна особа: Власова Світлана 067 104 5737.

Витрати на участь у фестивалі-конкурсі покриває відряджаюча сторона.

Положення.

30 Березня o 08:00