Показ та обговорення фільму-розслідування Суспільного «Щоденник вцілілої»

В Острозькій академії відбудеться показ та обговорення фільму-розслідування «Щоденник вцілілої» за участі авторок фільму: шеф-редакторки редакції розслідувань “Суспільного” Інни Білецької та журналістки Алли Садовник.

Фільм створили на основі щоденника жительки села Ягідне на Чернігівщині, яка разом з іншими односельцями була «живим щитом» для російських окупантів. Понад 350 жителів села 28 днів прожили у підвалі сільської школи, куди їх силоміць загнали російські військові.

Журналістам вдалося встановити ці російські підрозділи і поспілкуватися з причетним до злочину російським офіцером.
Під час зустрічі поговоримо про найважчі моменти зйомок фільму, про спілкування з постраждалими, для яких російські окупанти влаштували концтабір, та роздобуті матеріали про воєнних злочинців.

Показ фільму відбудеться у четвер, 17 жовтня, в Острозькій академії (ауд. 103). Початок о 12:30.

Подія відбудеться в межах проєкту інформаційного агентства Rayon.in.ua «Усний репортаж» за підтримки Internews Network

days

hours

minutes