Знайти Події

Календар навігація по місяцях

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
29

VІІІ Міжнародний конкурс для студентської та учнівської молоді «Визвольна боротьба у творчості Уласа Самчука».

ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ВИТОКИ»

Навчання в рамках програми Erasmus+ у Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ в Любліні (Польща) до 29 Жовтня, 2018 o 17:00

30

31

1

ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ВИТОКИ»

Програма відзначення Дня української писемності та мови у Національному університеті «Острозька академія» (1-9 листопада 2018 р.)

7 листопада 2018 року стартує Всеукраїнський конкурс «Річкова брама тисячолітнього Києва»

2

3

4

5

6

7

8

Засідання англомовного клубу English-Speaking Club

9

Оголошується набір статей у науковий журнал Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Філологія».

10

11

12

13