1 березня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться загальноакадемічний День відкритих дверей.

1 Березня o 09:00 - 17:00

Реєстрація: https://goo.gl/forms/OT8O0tKnTGmbTGuz2

Під час заходу Ви матимете змогу поспілкуватися з ректором університету,  доктором психологічних наук,  академіком Міжнародної слов’янської академії наук та АН ВШ Українизаслуженим працівником народної освіти України, ветераном праці – Пасічником Ігорем Демидовичем.

Дізнатися більше про освітні програми, що пропонує університет від деканів університету. Про те, чим зайняті спудеї Острозької академії ви зможете почути від Голови Братства спудеїв – Дороша Сергія. Визначити особливості та труднощі, що можуть виникнути під час Вступної кампанії 2018 від Відповідального секретаря Приймальної комісій Національного університету «Острозька академія» – Пастушок Галини Сергіївни.

Також, ви зможете взяти участь у екскурсії першим навчальним закладом Східної Європи.

Пам’ятайте, що 1 березня всі двері університеті будуть відкриті саме для Вас. Тому ви з легкістю зможете відвідати заняття та побувати в студентському містечку, щоб подивитися в яких умовах живуть наші студенти.

Участь у Дні відкритих дверей  безкоштовна.

На базі академії функціює студентська їдальня. Вартість обіду від 15 до 20 грн.

Для учасників, які потребують проживання на період проведення Дня відкритих дверей необхідно подати заявку не пізніше  25 лютого 2018 року та зазначити про це у графі «побажання, пропозиції чи запитання до організаторів заходу»

За потребою, кожен абітурієнт отримає документ-підтвердження про участь у Дні відкритих дверей.

З питань організації приїзду певної школи/класу/групи учнів звертайтеся до контактної особи.

Контактна особа:

Горбач Іванна Вікторівна