Cтажування в рамках програми Erasmus+ у Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ в Любліні (Польща)

13 Жовтень, 2017 o 08:00 - 31 Жовтень, 2017 o 17:00

Для студентів спеціальностей «Філологія (українська, романо-германська)», «Психологія», «Політологія», «Журналістика», «Історія», «Міжнародні відносини»

Cтажування (5 місяців) в рамках програми Erasmus+ в Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ (Польща)

Вимоги до кандидатів

Маґістеріум

1. Студент(-ка) 3 курсу бакалаврату, або 1 року маґістеріуму спеціальностей «Філологія», «Психологія», «Політологія», «Журналістика», «Історія», «Міжнародні відносини»
  2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.
  3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника (можна завантажити на офіційному сайті НаУОА )
  2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента спеціальності «Філологія (українська, романо-германська)», «Психологія», «Політологія», «Журналістика», «Історія», «Міжнародні відносини» із вказаним середнім балом диплому бакалавра. У довідці потрібно вказати також бал за іспит (залік) із англійської та/або польської мови.
  3. Додаткові документи, які засвідчують активну громадську, наукову діяльність апліканта.

Примітка: при потребі для учасників конкурсу буде проведено тест з англійської та/або польської мови для підтвердження знань.

Документи подавати в відділ міжнародного співробітництва та фандрайзингу.

Термін подачі документів: до 31.10.2017 р.

13 Жовтень, 2017 o 08:00
31 Жовтень, 2017 o 17:00