Долучайтеся до глобального дослідження здоров‘я мозку!

30 Серпень, 2019 - 1 Січень, 2020

Національний університет «Острозька академія» є партнером глобального проєкту з  дослідження здоров’я мозку Lifebrain (Лайфбрейн).  Дослідження проводиться у співпраці з Радами дослідження мозку Норвегії, Німеччини та Бельгії спільно з університетами Кембриджу та Оксфорду.

Мета опитувальника The Global Brain Health Survey – встановити,  що думають люди про мозок та його здоров’я.

Здоров’я мозку – новий термін, що описує нашу здатність запам’ятовувати, вчитися, планувати, концентруватися та вирішувати проблеми. Це також уміння зберігати когнітивний і емоційний баланс. Інакше кажучи, здоров’я мозку стосується того, як використовувати увесь його потенціал, водночас дбаючи про свій мозок (Національний інститут охорони здоров’я, США).

Участь в опитуванні триває близько 15 хвилин. В опитуванні можуть взяти участь усі бажаючі віком від 18 років.

Заповніть українськомовну версію опитувальника, перейшовши за цим посиланням:

Із загальними результатами опитування можна буде ознайомитися на вебсайті програми Lifebrain, а також на сайтах наших партнерів:

• – Норвезька Рада Мозку
  • – Німецька Рада Мозку
  • – Бельгійська Рада Мозку
  • – Національний університет «Острозька академія»

Із питаннями щодо опитування Global Brain Health звертайтеся, будь ласка, до команди Lifebrain за адресою: lifebrainoslo@gmail.com

або координатора  дослідження від Національного університету «Острозька  академія» Лариси Засєкіної (larysa.zasiekina@oa.edu.ua).

30 Серпня
1 Січень, 2020