ІХ Конгрес іспаністів України

21 Вересня o 08:30 - 22 Вересня o 15:00

21 – 22 вересня 2018 р. на базі нашого університету  відбудеться  ІХ Конгресі Іспаністів України, співорганізаторами якого є Посольство Іспанії в Україні, Асоціація Іспаністів України та Національний університет «Острозька академія».

Метою Конгресу є надання можливості українським та зарубіжним іспаністам, які займаються викладацькою та науковою діяльністю, презентувати та обговорити результати своїх досліджень у галузі  історії, мовознавства та перекладу, літератури й методики викладання. Програма конгресу включає семінари, робочі засідання та круглі столи, які допоможуть учасникам вдосконалити методи викладання іспанської мови, а також розглянути перспективи розвитку іспаністики у всеукраїнському та глобальному масштабах.

Наш університет співпрацює з Інститутом Сервантеса протягом одинадцяти років і є одним з восьми українських університетів, де діє міжнародний екзаменаційний центр з іспанської мови як іноземної.

Координатори конгресу:

Олексій Антонович Пелипенко, старший викладач кафедри англійської філології,

Ольга Олександрівна Пелипенко, старший викладач кафедри англійської мови та літератури.

Факультет романо-германських мов

Факультет романо-германських мов