Завантаження Події

« Всі Події

6 Квітня - 8 Квітня

З 6 по 8 квітня 2020 року кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» проводить ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» для студентів класичних та педагогічних університетів згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році».

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади (по одному студенту від випускової кафедри) взяти участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» і просимо до 17 березня 2020 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком за адресою: 35800, м. Острог, вул. Семінарська, 2., НаУОА, факультет романо-германських мов, доц. Костюк О. Ю. та за електронною адресою: kafedra.ell@oa.edu.ua.

6 Квітня
Кінець:
8 Квітня

Кафедра англійської мови та літератури
Острог, 35800 Ukraine
+ Карта Google