8 Квітня o 08:00 - 10 Квітня o 17:00

ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальності «Англійська мова та література»

З 8 по 10 квітня 2019 року кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» проводить ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» для студентів класичних та педагогічних університетів згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році».

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади (по одному студенту від випускової кафедри) взяти участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» і просимо до 17 березня 2019 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком за адресою:

35800,

м. Острог,

вул. Семінарська, 2.,

НаУОА,

факультет романо-германських мов,

доц. Костюк О. Ю. та за електронною адресою: kafedra.ell@oa.edu.ua.

8 Квітня o 08:00
10 Квітня o 17:00
Подія Categories:
,

кафедра англійської мови та літератури
Телефон:
(03654) 3-02-58