IІI Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 25-річчю відродження та 450-річчю утворення Національного університету «Острозька академія»

14 Червня

Національний університет «Острозька академія»

Науково-дослідний інститут інформатики

і права Національної академії правових наук України

Секція правового забезпечення національної безпеки і оборони НАПрН України

Національна академія Служби безпеки України

Інститут Управління державної охорони Національного університету імені Тараса Шевченка

Національна академія державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького

IІI Міжнародна науково-практична конференція,

присвячена 25-річчю відродження та 450-річчю утворення

Національного університету «Острозька академія»

«ОСВІТА І НАУКА У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ: ПРОБЛЕМИ І ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ»

14 червня 2019 р.  м. Острог

Шановні пані і панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбудеться 14 червня 2019 року у Національному університеті «Острозька академія».

Місце проведення конференції:  м. Острог, вул. Семінарська, 2, головний корпус.

Реєстрації учасників:  9.00 – 9.50

Початок конференції: 10.00

Інформація про тему конференції

Динамічний характер сучасних викликів і загроз та процеси трансформації світового безпекового простору актуалізують проблематику теоретичних і прикладних досліджень в галузі національної та міжнародної безпеки, потребують подальшого розвитку права національної безпеки та військового права, належного законодавчого і кадрового забезпечення діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони України.

Анексія АР Крим Російською Федерацією, наповнення його території військовими компонентами стратегічного призначення, військові дії за участю РФ на території Східної України,  дестабілізація Східної України, мілітаризація Калінінградської області РФ є безпрецедентними викликами для Європи, особливо країн Центрально-Східної Європи.

Метою конференції є обговорення та обмін досвідом у рамках наукової спільноти та практиків з питань національної безпеки щодо напрямів її розвитку з урахуванням новітніх загроз, а також питань джерел та видів загроз безпеці України, країн Східної та Центральної Європи, що генеруються Російською Федерацією. Розробка на цій основі науково-обґрунтованих спільних зусиль з протидії та локалізації цих загроз тепер і в майбутньому.

Напрями роботи конференції:

Сесія 1. Розвиток системи національної безпеки в умовах нових викликів.

Сесія 2. Прикладні проблеми забезпечення національної безпеки: інформаційно-правові та освітні аспекти.

Секція 3. Стратегія гібридної війни Росії проти України і окремих країн ЄС та засоби її нейтралізації.

Для участі у конференції необхідно до 15 травня 2019 року надіслати до оргкомітету конференції на електронну пошту nscostrohacademy@gmail.com

• – заявку на участь (див. зразок);
  • – тези доповіді обсягом до 5 сторінок (див. вимоги до оформлення та зразок).

Робочі мови конференції: українська та англійська

Вимоги до оформлення матеріалів

• – Тези доповіді мають бути на актуальну тему, містити результати наукових досліджень, бути відредагованими та охайно оформленими.
    • – Обсяг доповіді (тез виступу) до 5 сторінок у форматі А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова. Поля: верхнє – 15, нижнє – 15, праве – 15, ліве – 20, Шрифт – Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal.
    • – Текст може містити лише кінцеві посилання (у квадратних дужках вказується номер джерела з переліку, який наведений у кінці доповіді).
    • – Сторінки не нумеруються.
    • – Перший рядок – прізвище та ім’я (або ініціали) автора (шрифт звичайний, напівжирний, вирівняний по правій стороні). Другий рядок – науковий ступінь, вчене звання, посада. Наступний абзац повинен містити назву доповіді прописними літерами (шрифт звичайний, напівжирний, вирівняний по центру). Далі розміщується текст доповіді, вирівняний по ширині, абзац – 10 мм.
    • – У кінці тексту доповіді, за необхідності, надається список використаної літератури. При його оформленні слід додержуватися вимог державного стандарту ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 “Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання”.
    • – Назва файлу повинна відповідати прізвищу та імені учасника конференції латиницею (наприклад, Stetsiuk Petro- thesis).

Iнформаційний лист (із зразком оформлення)

14 Червня
Подія Category: