Кафедра міжнародних відносин Національного університету “Острозька академія” запрошує школярів загальноосвітніх шкіл взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин для школярів.

12 Березня o 08:00 - 18 Березня o 17:00

Олімпіада складатиметься з двох етапів. Перший передбачає онлайн-тестування з історії (історія України), другий – онлайн-тестування з англійської мови.

Для участі в олімпіаді до 18.03.2018 на електронну скриньку kafedra.mv@oa.edu.ua необхідно надіслати заявку, в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону.

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті www.olimp.oa.edu.ua.

Перший етап олімпіади проходитиме 20-24 березня у вигляді онлайн-тестування з історії України.

Другий етап олімпіади (онлайн-тестування та виконання завдань з англійської мови) відбуватиметься 28-31 березня 2018 року.

Переможці олімпіади будуть нагороджені дипломами та призами в Острозькій академії.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Острозької академії на церемонії нагородження переможців!

12 Березня o 08:00
18 Березня o 17:00