ХV Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів

11 Січень, 2020

Дорогі друзі, шановні колеги!

11 січня 2020 року (субота) у студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» відбудеться ХV Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів.

(Інформація у додатку)

Запрошуємо Вас до участі у Фестивалі!

З повагою,

Василь Жуковський, доктор педагогічних наук, професор; керівник науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»; Голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання»

Світлана Власова, старший співробітник науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»

11 Січень, 2020