Конкурс на стажування в рамках програми Erasmus+ в Люблінському Католицькому Університеті Яна Павла ІІ (Польща)

1 Жовтня – 31 Жовтня
Для студентів маґістеріуму спеціальностей «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини»
Cтажування (5 місяців) в рамках програми Erasmus+ в Люблінському Католицькому Університеті Яна Павла ІІ (Польща)
Вимоги до кандидатів

Студент(-ка) маґістеріуму спеціальностей «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини»
Середній бал навчання не нижче 83 бали.
Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента маґістеріуму спеціальності «Політологія» або «Психологія» або «Міжнародні відносини» із вказаним середнім балом диплому бакалавра. У довідці потрібно вказати також бал за іспит (залік) із англійської та/або польської мови.
Додаткові документи, які засвідчують активну громадську, наукову діяльність апліканта.

Примітка: при потребі для учасників конкурсу буде проведено тест з англійської та/або польської мови для підтвердження знань.
Документи подавати в деканат факультету політико-інформаційного менеджменту.
Термін подачі документів: до 31.10.2016 р.

01 - 31 Жов 2016