Конкурс наукових проектів на здобуття гранту Національного університету «Острозька академія»

15 Червня

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Положення про проведення конкурсу наукових проектів на здобуття гранту Національного університету «Острозька академія», затвердженого наказом ректора від 29 березня 2019 р. № 32, з метою підвищення наукового рівня фундаментальних, прикладних досліджень та їх практичної цінності, для стимулювання та розвитку наукової діяльності в Національному університеті «Острозька академія» буде проведено конкурс наукових проектів на здобуття гранту Національного університету «Острозька академія».

Заявки на участь у конкурсі подавати у паперовій формі проректорові з науково-педагогічної роботи згідно з формою (додатком 1) та надсилати на адресу nauka@oa.edu.ua до 15 червня 2019 р.

Максимальний розмір гранту визначатиметься відповідно до бюджету поданих конкурсних заявок.

Результати конкурсного відбору наукових проектів на здобуття гранту Національного університету «Острозька академія» будуть оголошені 01 липня 2019 р.

Наказ про оголошення конкурсного відбору проектів на здобуття гранту Національного університету «Острозька академія»

15 Червня