Конкурс проектів «Педагогічна інновація»

Конкурс проектів «Педагогічна інновація»
Метою конкурсу є виявлення та підтримка творчої педагогічної діяльності працівників шкіл міста Нетішин, вивчення і поширення кращих педагогічних практик, створення ефективного освітнього процесу.
До участі у конкурсі запрошуються вчителі Нетішинських шкіл: Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1, Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4, Нетішинського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та ліцею».
У конкурсі беруть участь проекти у вигляді закінчених матеріалів українською мовою в електронному та друкованому вигляді. Проекти для конкурсу можуть бути створені з різних векторів освітнього менеджменту, теорії, методики та практики навчання і виховання. Матеріали підлягають перевірці на антиплагіат. Не розглядаються проекти, котрі вже брали участь в інших освітніх конкурсах.
При цьому організатори рекомендують освітянам зосередити увагу на:

проектах у галузі організації освіти та технологій управління (демократизації навчання, шкільного самоврядування, управління закладами, волонтерської діяльності тощо);
проектах з точних і природничих наук (інформатики, математики, біології, екології тощо);
проектах з суспільно-гуманітарних дисциплін (українознавства, літератури, історії, мовознавства, правознавства, культурології, фольклористики, етнології, журналістики тощо);
проектах-розробках виховних заходів (тематичні години, сценарії свят, робота гуртків, клубів, театральних та інших аматорських студій тощо);
проектах з гендерної проблематики;
проектах місцевого краєзнавчого характеру;
проектах, пов’язаних з реалізацією інклюзивної освіти;
можливі й інші пропозиції.

Особливу увагу буде надано розробкам, створеним у напрямі сучасних технологій навчання та виховання. Акцент також буде зроблено на практичності матеріалів.
Для участі у конкурсі педагогам необхідно подати опис проекту, який реалізується або заплановано реалізувати впродовж поточного навчального року. Опис можна подавати у довільній формі, обсягом 5 – 15 сторінок, проте він має містити такі основні пункти: тема проекту, його мета, завдання, актуальність та перспективність, певні авторські знахідки та новинки в роботі педагога, адресна спрямованість проекту, засоби досягнення мети, методи і форми організації. Під час опису проекту варто зазначити про вікові й особистісні особливості учнів, описати тривалість проекту, динаміку його становлення й розвитку, проаналізувати отримані/очікувані результати, трудомісткість проекту, а також труднощі, що виникли (або потенційні), під час його реалізації.
При використанні додаткової літератури варто робити посилання на джерело та укласти список використаних джерел після опису проекту.
Проект можна збагатити зображеннями, додати аудіо- та відео- файли, посилання на блоги, інтернет-сторінки вчителя, інші методичні розробки.
До опису проекту необхідно долучити коротку інформацію про розробників у довільній формі, контакти. Тут можна зазначити про досягнення власні та учнів, плани на майбутнє, особливо стосовно навчання та розвитку тощо.
Переможець конкурсу отримає диплом та запрошення від Центру Українських Канадських студій при Манітобському університеті на однотижневу робочу поїздку (з оплатою подорожі та побуту) до Манітобського університету з метою ознайомлення з системою освіти та навчання в Канаді. Автори інших кращих проектів будуть нагороджені заохочувальними призами та грамотами.
Від особи-переможця Центр Українських Канадських студій вимагає доповідь українською мовою (напр.: Важливість співпраці школи в Україні з Центром Українських Канадських студій у м. Вінніпеґ тощо) та ознайомлення з його/її інноваційним проектом.
За час перебування у Вінніпезі ця особа матиме можливість відвідати педагогічний факультет університету, двомовні (українсько-англійські) державні та приватні й суботні школи тощо.
Повернувшись, особа має підготовити доповідь/звіт про робочу поїздку і дати презентацію на серпневій конференції педагогічних працівників (за присутності представників Центру канадознавства НаУОА).
Проекти приймаються з 1 листопада 2017 року до 1 квітня 2018 року.
Контактна особа для довідок і подання проектів: науковий співробітник Центру канадознавства НаУОА, Юр’єва Оксана Юріївна, тел. +380673362671 email: oksana.iurieva@oa.edu.ua ( mailto:oksana.iurieva@oa.edu.ua )
Бажаємо освітянам успіху і з нетерпінням чекаємо на інноваційні проекти!
Інформаційний лист ( http://events.oa.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/конкурс-проект-Канада-Україна.doc )

The event is finished.

Date

01 Лис 2017 - 01 Кві 2018
Завершився

Time

08:00 - 17:00

Місце проведення

Семінарська, 2

Організатор

Національний університет "Острозька академія
QR Code

Залишити відповідь