Лекція-презентація «Від рівноапостольного князя Володимира-хрестителя до блаженнішого митрополита Єпіфанія: головні віхи становлення помісної автокефальної Православної Церкви в Україні»

26 Грудень, 2018 o 15:30 - 17:00

ЗАПРОШЕННЯ

15 грудня цього року в Києві, у соборі святої Софії, відбулася важлива епохальна подія в духовному житті нашої держави. Пройшов об’єднавчий собор і Православна Церква України здобула духовно-організаційну незалежність.

Як довго йшла до цього наша церква? Які долала перешкоди на своєму шляху?  Як проходив об’єднавчий собор? Якими є ознаки канонічності помісної церкви  і що свідчить про те, що нинішня Українська Православна Церква канонічна?

На ці та інші запитання ви отримаєте відповіді під час лекції-презентації «Від рівноапостольного  князя Володимира-хрестителя до блаженнішого митрополита Єпіфанія: головні віхи становлення помісної автокефальної Православної Церкви в Україні» учасника об’єднавчого собору в Києві, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії Національного університету «Острозька академія» Смирнова А.І.

Лекція відбудеться 26 грудня, о 15.30, ауд. П-5. (головний корпус академії, перший поверх).

26 Грудень, 2018
Час: