ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ВИТОКИ»

2 Жовтня o 08:00 - 1 Листопада o 17:00

Національний університет «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «ВИТОКИ» за такими номінаціями:

• поезія;
  • проза;
  • твори для дітей.

Учасники конкурсу повинні надіслати до 01 листопада 2018 року не менше 20 поетичних творів (номінація «Поезія», а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту прози, набраного 14 кеглем через 1,5 інтервалу. Роботи надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті на e-mail: petro.kraliuk@oa.edu.ua.  Твори, що не відповідають зазначеним умовам, розглядатися не будуть.

В окремій заявці (Додаток 1) необхідно подати відомості про себе: – номінація;

– прізвище, ім’я, по батькові;

– вік;

– місце праці або навчання;

– домашня адреса;

– контактний телефон, електронна адреса,

а також копії сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження, або свідоцтва про народження.

На конкурс приймаються твори, написані українською мовою. Вік учасників конкурсу –  від 14 до 28 років.

Критерії відбору творів, поданих на конкурс:

• оригінальне розкриття теми;
  • художня довершеність;
  • досконала композиція;
  • цікаві образи;
  • свіжі, незужиті рими;
  • версифікаційна майстерність.

У кожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 200 доларам США. Також передбачається вручення заохочувальних премій.

Твори приймаються за адресою:

35800, П. М. Кралюку, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область.

Оголошення підсумків і нагородження переможців відбудеться у День української писемності та мови 09 листопада 2018 р. у залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».

Присутність переможців конкурсу на врученні грошової премії та грамоти обов’язкова!!!

на участь у літературному конкурсі «ВИТОКИ»

Номінація________________________________________________

Прізвище_________________________________________________

Ім’я______________________________________________________

По батькові_______________________________________________

Вік______________________________________________________

Місце праці або навчання___________________________________

Домашня адреса___________________________________________

Контактний телефон_______________________________________

Електронна адреса_________________________________________

Додати копію сторінки паспорта, де вказані прізвище й рік народження, або свідоцтва про народження.

2 Жовтня o 08:00
1 Листопада o 17:00